Kargo ve Taşıma Bilgileri

Ürünün kargoya verilmesi ve teslimat süreci

Sipariş teslimatınızı minimum 3 iş günü olarak düşünmeniz gerekmektedir. Bu süreç kargolara bağlı bulunmakla birlikte daha kısa veya uzun sürede de teslimatı gerçekleşebilir. Siparişleriniz ürünün stok durumunda göre değişiklik göstermekle birlikte hafta içi saat 13:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün, stokta olmayan ürünler minimum 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü kargoya paketler teslim edilmemektedir. Kargoya teslim edildikten sonra işleme alım süreleri uzayabilmektedir..Kargolarınız minimum 3 iş gününde elinizde olmaktadır.Ürünün tedarik sürecinde bir aksaklık yaşanması durumunda müşteri temsilcilerimiz iletişim bilgileriniz ( e-posta veya telefon ) üzerinden sizinle iletişime geçerek tarafınıza ürün durumu hakkında bilgi vereceklerdir. Kargolarımız ARAS KARGO ile gönderilmektedir.

Teslimat ücreti
Teslimat ücreti sipariş ettiğiniz ürünlerin desi ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Siparişinizi tamamlama sırasında İl ve İlçe seçiminizden sonraki aşamada kargo ücreti tarafınıza bilgi olarak sunulur. Sitemiz üzerinde yayınladığımız bazı kampanyalarda ücretsiz teslimat hizmeti sunulmakta ve ürün detaylarında bu belirtilmektedir.

İade, değiştirme vb. kargo ücretleri
İade, değiştirme vs. işlemlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

İstisnalar
Ürünün geri çağrılması, siparişin hatalı gönderilmesi ve şirketin belirleyeceği istisnai konularda veya kargo şirketinin kargo ücretini iade etmesi durumunda kargo ücreti müşteriye iade edilecektir. Aksi durumlarda şirketimiz tahsil etmiş olsun ya da olmasın kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır.

Hasarlı paket,ürün
Teslimiat sırasında mutlaka kargo görevlisinin yanında paketinizi açarak ürününüzü kontrol ediniz. Kargo firmasının getirdiği kutu içerisindeki ürünlerde bir zarar varsa kargoyu teslim almayarak kargo hasar tutanağı tutunuz. Tutanak tuttuğunuz ürünleri teslim almayınız.  Tutanak tutulmayan ürünlerin zararı tarafımızdan karşılanmamaktadır. Değişim ve para iadesi yapılmamaktadır.

Siparişlerin ulaşmaması
Siparişlerinizin size ulaşmaması durumunda info@autotoptan.com adresinden durumunuzu anlatan bir mail göndermenizi rica ediyoruz.

Alışveriş Sepetim